Informace o nás

Mateřská škola má 3 třídy a je situovaná v bývalé rodinné vile z první poloviny 20. století a jedna třída (předškolní) je umístěna v budově ZŠ. Budova školky je umístěna na pozemku o rozloze 1500m čtverečních a v zadní i přední části je zahrada s hravými prvky. Tento pozemek je v centru obce, dobře dosažitelný pro obyvatele. Budova prošla celkovou rekonstrukcí (došlo k jejímu zateplení, výměně oken a vybudování nového topného systému). Celý kolektiv pracovnic se snaží svou prací zlepšovat prostředí školy, děti pod vedením svých učitelek se podílí na výzdobě celé školy.
Všichni se snaží, aby prostředí školy bylo pro děti a jejich rodiče esteticky přínosné, aby se všichni cítili spokojeně a uvolněně. Naším cílem je vytvořit rodinné prostředí pro spokojenost dětí, rodičů i zaměstnanců.

Naši uživatelé

Tyto webové stránky slouží zejména rodičům. Zde mohou nalézt důležité informace a kontakty na mateřskou školu, základní školu či školní jídelnu, informace o akcích MŠ, platby za stravné a školné, dokumenty ke stažení, přehlednou fotogalerii o dění v MŠ. Budeme rádi, když budete spokojeni s našimi webovými stránkami, případné dotazy a rady zveřejníte v naší  Knize návštěv . Děkujeme.